HR  MARKETING

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?

Zajistíme natočení firemního videa, tvorbu vizuálů, tiskovin, uspořádání eventů, guerilla marketingu, správu sociálních sítí, PPC kampaně, vytvoření animovaného videa a veškeré další prvky, které vyplývají z vedení úspěšné a funkční kampaně.

 

Fungujeme jako plnohodnotná komunikační agentura, ovšem pouze se zaměřením na HR. Plníme také funkci master vendora, takže se nemusíte starat o další subdodavatele.

Dokážeme aplikovat i jednotlivá řešení, ačkoli rozhodně doporučujeme tvorbu dlouhodobé strategie. Neváhejte se na nás tedy obrátit v případě, že potřebujete vyřešit konkrétní problém, případně nabídneme sestavení celkové strategie a plánu.

ZAJÍMAJÍ VÁS DALŠÍ INFORMACE? NAPIŠTE NÁM!

staráte se o hr marketing?

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

DALŠÍ KONTAKTY:

telefon: +420 602 570 778‬

email: info@wolip.cz

www.wolip.cz

Víme, že toto téma je v mnoha firmách aktuální a mnohdy není uchopeno zcela správně. Vynaložené prostředky se pak míjí účinkem a efektivita náboru je méně úspěšná. Provedeme revizi vedení kampaní a náborového procesu tak, aby vzrostl nejen počet kandidátů, ale hlavně jejich kvalita.

 

Současný trh práce je více než naplněn a oslovit potenciální pracovníky je čím dál těžší. Využíváme moderní způsoby komunikace tak, abychom dokázali zaujmout cílovou skupinu. Systematicky budujeme pozitivní image zaměstnavatele a zvyšujeme tak jeho postavení na trhu práce.